http://www.johma.pl

Dieta kopenhaska Bielsko Biała

Zastosowanie diety kopenhaskiej

W sieci znajduje się sporo jadłospisów diety kopenhaskiej, w przeważającej mierze są one nie pozbawione wad, co może zaburzyć cały wysiłek odchudzania. Dieta kopenhaska to rzeczowy jadłospis na trzynaście dni, który musi być bezwzględnie egzekwowany. W diecie kopenhaskiej wykreślone jest gruntownie spożywanie wszelkiego typu alkoholu, słodyczy i towarów zbożowych. Przy czym obowiązują precyzyjne godziny dań. Możebne są zaledwie nieduże odchylenia od tych wskazań.
W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie wymieniać potrawy z obiadu i kolacji, niemniej jednak tylko i wyłącznie w ramach tej samej doby. Każda inna zamiana, albo co gorsza podjadanie między posiłkami, czy też dodawanie potraw do jadłospisu, jest sztywnie wzbronione i wywołuje przymus powtórnego przystąpienia do diety oraz zainicjowania jej od początku. Niemniej jednak pojawia się w tym miejscu obowiązkowe ograniczenie nie wolno jednakże zrobić tego wcześniej aniżeli po upływie co najmniej trzech miesięcy.
Przy wykorzystywaniu diety kopenhaskiej musi się pić codziennie co najmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej. A po zakończeniu tej diety bardzo dobrze jest zacząć aplikować dietę niskokaloryczną. Przyzwoli to uniknąć przypuszczalnego efektu jojo. W przypadku diety kopenhaskiej szansa jej ponowienia następuje dopiero po dwóch latach. Dieta kopenhaska jest dietą dość drastyczną. Jej zaletą jest to, że szybko pomaga pozbyć się kilogramów. Wadą – powodowanie skutków ubocznych. Należy mieć na uwadze to, że dieta kopenhaska jest niskokaloryczna, a przy tym skąpa w składniki mineralne a także witaminy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

makiazas.pl